Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba dyshemeje çeliku Berdien

7 069,00 Lekë
this price may change in 2 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Llambë leximi funksionale në dysheme me dizajn super të hijshëm.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit43779
PërshtatjeG4
Llamba e përfshirëPo përfshirëG4 12V 3000K
Të përshtatshme përHalogjen
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Lexim
Përgjithëse 
EAN4017807068030
MarkaTrio Leuchten
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiMetal
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 170 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 170 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 120 cm
Dimensioni i krahutKrahu me rregullim 1: 500 mm
Dimensioni bazëDiametri 20 cm
Pesha3.5 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 40 watt
Lumenet totale528
Orët e djegies 2000
Kelvin3.000 K
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaZyrë - dhomë studimi, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëPo, me kabllo dhe prizë
package 
Dimensionet e paketimitLartësia 10,5 cm - gjatësia 59,5 cm - gjerësia 22 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!