Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Led Sphere 50cm RGB

24 500,00 Lekë 22 000,00 Lekë
Discount is 2 500,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Llambë e bukur dekorative e topit e bërë nga plastika e cilësisë së lartë rezistente ndaj UV-së me ndriçim LED RGB, e cila mund të përdoret me anë të telekomandës së dhënë. E bukur për ambiente të brendshme dhe të jashtme.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45776
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Përgjithëse 
EAN08718881008658
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha4.9 kg
StiliDizajni, Modern, Për fëmijë
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e paketimitLartësia 51 cm - gjatësia 51 cm - gjerësia 51 cm
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!