Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

LED me errësim Osram G53 15W rreze 24 gradë 800 lumen e ngrohtë 2700K

4 005,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Kjo llambë LED G53 është një llambë e fuqishme 15W dhe ka një dalje të shkëlqyer të dritës prej jo më pak se 800 lumens! Burimi i dritës ka një kënd rreze prej 24 gradë dhe siguron dritë të bardhë të ngrohtë prej 2700K. Ky burim drite mund të lidhet me një transformator të miut Osram (nuk përfshihet).
Ky burim drite është gjithashtu jashtëzakonisht efikas në energji për shkak të etiketës së energjisë A! Burimi i dritës gjithashtu mund të zbehet lehtësisht nëpërmjet një dimmer tronic ose LED (kjo nuk përfshihet).
Kjo llambë LED ka një diametër prej 11.7 cm dhe një lartësi prej 5.5 cm.
Jashtëzakonisht i përshtatshëm për aplikime të bazuara në projekte, për shembull në industrinë e hotelierisë, dyqane ose ndërtesa zyrash!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02288
PërshtatjeG53
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 15 watt
Lumenet totale800
Orët e djegies 40000
Kelvin2.700 K
CRI90
Tensioni i furnizimit12
Përgjithëse 
EAN04058075105058
MarkaOsram
Pesha0.2 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 11,7 cm - lartësia 5,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 11,5 cm - gjatësia 8,5 cm - gjerësia 9 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!