Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

LED E27 240V 4W 380lm me errësim

899,00 Lekë
this price may change in 7 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Një alternativë LED për llambën e zakonshme të dritës. Ky burim drite me filament LED E27 me errësim ka një xham të bukur opal (qelqi qumështi) i cili ofron një efekt të bukur dhe të ngrohtë.
Llamba është e pajisur edhe me etiketën e energjisë A, që do të thotë se llamba përveç se është super e përballueshme është edhe e mirë për një ambient më të mirë! Llamba është e zbehtë, jep dritë të bardhë të ngrohtë (2700K) dhe jep 380 lumen.
Ka një lartësi prej 10.8 cm dhe një diametër prej 6 cm. Ky burim drite krijon vërtet një atmosferë! Zgjedhja e përsosur nëse jeni duke kërkuar për një burim të bukur drite të bardhë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01971
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale380
Orët e djegies 25000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08712879136118
MarkaCalex
Pesha20 g
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,8 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 6,5 cm - gjatësia 15 cm - gjerësia 6,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!