Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

L-Copë lidhëse për shina 1fazore e zezë

665,00 Lekë
this price may change in 7 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Me lidhësin L në 90 gradë për hekurudhën profesionale 1fazore, ju mund të siguroni hekurudhën tuaj 1fazore me një kënd prej 90 gradë në anën e djathtë dhe të kompletoni sistemin tuaj hekurudhor.
Është një pjesë për një hekurudhë 1-fazore, që do të thotë se të gjitha pikat në hekurudhë kontrollohen së bashku. Jeni duke kërkuar për ndriçim që mund ta varni në një hekurudhë? Atëherë një hekurudhë 1-fazore është zgjidhja perfekte. Përdoret shpesh në një mjedis profesional si zyra ose në industrinë e mikpritjes.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit94926
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881068386
MarkaQAZQA
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeGjatësia 7 cm - gjerësia 7 cm
Pesha60 g
Dimensionet e paketimitLartësia 2 cm - gjatësia 7 cm - gjerësia 7 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave0
Tensioni i furnizimit220V/230V
Technical Spec's 
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!