Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Korniza e mbulesës Peha 1-fish e bardhë e gjallë

605,00 Lekë
this price may change in 7 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Plotësoni shtëpinë tuaj me kornizën e mbulesës Peha të bardhë të thjeshtë. Me dizajnin e saj të përjetshëm, kjo kornizë mbulesë përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo çelës. ETH e markës garanton cilësi dhe qëndrueshmëri. Me dimensione kompakte paketimi prej 0,5 cm lartësi, 8,2 cm gjatësi dhe 8,2 cm gjerësi, kjo kornizë mbulesë është e përshtatshme dhe elegante. Përmirësoni çelsat tuaja me pamjen e rafinuar të kornizës së mbulesës së bardhë të gjallë të Peha.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit14833
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN04010105201819
MarkaETH
Sizes & Weight 
Dimensionet e paketimitLartësia 0,5 cm - gjatësia 8,2 cm - gjerësia 8,2 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!