Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

GU10 llambë LED me errësim 5.5W 360lm 2000K - 2700K

1 005,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Me këtë burim drite GU10 ju mund t'i siguroni llambave tuaja dritë të bardhë të ngrohtë! Shtëpia juaj do të ndriçohet në mënyrë optimale me këtë burim drite. Ka një dalje drite prej 360 lumens. Përveç kësaj, është i errësueshëm në temperaturën e ngjyrave (Kelvin) dhe varion nga 2000 Kelvin në 2700 Kelvin. Dritë komode e ngrohtë! Rrezja e këtij burimi drite është 45 gradë.
Burimi i dritës është i pajisur me një modul LED, i cili e bën atë të zgjasë një kohë të gjatë dhe është shumë efikas në energji.
Ka një lartësi prej 5.4 cm dhe një diametër prej 5 cm. Siguroni dritë të këndshme atmosferike në llambat tuaja me këtë GU10!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01981
PërshtatjeGU10
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale360
Orët e djegies 25000
Kelvin2.000 K - 2.700 K
CRI90
Tensioni i furnizimit240
Përgjithëse 
EAN08712879135982
MarkaCalex
Pesha55 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 5 cm - lartësia 5,4 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 7,5 cm - gjatësia 5 cm - gjerësia 5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!