Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

E27 llambë me fije LED me errësim A60 5W 470lm 2700 K

705,00 Lekë
this price may change in 6 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Burim i ngurtë i dritës me filament LED me montim E27. Duke mos i dalluar më 'filamentet' nga llamba e vërtetë. Me 470 lumen dhe 2700 Kelvin, lëshon dritë të ngrohtë. E krijuar posaçërisht për të krijuar atmosferën e duhur dhe gjithashtu për të djegur me efikasitet energjie për mijëra orë. Drita mund të zvogëlohet, por ju nevojitet një zbutës i jashtëm për këtë. Etiketa e energjisë A++ e bën këtë llambë edhe më efikase në energji. Burimi i dritës është 10.5 cm i lartë dhe ka një diametër prej 6 cm. Burimi i dritës ka një kënd rreze prej 320 gradë dhe është i pajisur me ndërprerje faze. Një zëvendësues i shkëlqyeshëm për llambën e dritës.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02091
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale470
Orët e djegies 20000
Kelvin2.700 K
CRI85
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881068492
MarkaLUEDD
Pesha40 g
Color & Material 
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 12 cm - gjatësia 6,5 cm - gjerësia 6,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!