Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

E27 llambë LED me fije drite G125 Goldline 360 lumen 2200K

1 515,00 Lekë
this price may change in 6 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Kjo llambë LED është G125, që do të thotë se ka një diametër ekstra të madh prej 12.5 cm. Një krijues i vërtetë humori! Ky burim drite me filament LED E27 me errësim ka një xham të bukur tymi ari i cili krijon një efekt të bukur dhe të ngrohtë. Llamba është e pajisur edhe me etiketën e energjisë A ++, që do të thotë se llamba përveç se është super e përballueshme, është edhe e mirë për një ambient më të mirë! Ka një fuqi maksimale prej 5 watts. Llamba është e zbehtë, jep dritë të bardhë të ngrohtë (2200K) dhe jep 360 lumen. Ky burim drite krijon vërtet një atmosferë! Zgjedhja perfekte nëse jeni duke kërkuar për një burim të madh dhe të bukur drite!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02097
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale360
Orët e djegies 20000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881068553
MarkaLUEDD
Pesha0.1 kg
Color & Material 
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 12,5 cm - lartësia 18 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 13 cm - gjatësia 13 cm - gjerësia 18 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!