Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

E14 llambë me reflektor LED me errësim R50 6.2W 430 lm 2700K

899,00 Lekë
this price may change in 2 days
G
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Kjo llambë me reflektor LED me errësim është e përshtatshme për një montim të vogël E14. Një rreze e ndritshme drite krijohet me reflektorin e integruar. I përshtatshëm për krijimin e thekseve ose për një llambë tavoline. Ky burim drite përdoret gjithashtu shpesh në dritat e vëmendjes, ai ka një rreze drite prej 110 gradë. Llamba ka një fuqi prej 3 watts dhe një dalje drite prej 430 lumens dhe 2700 Kelvin, e cila siguron dritë të ngrohtë të bardhë në të gjithë brendësinë tuaj. Për shkak se është një llambë LED, ka një jetëgjatësi të gjatë dhe kursen energji. Një vegël e vërtetë, ky burim drite!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02277
PërshtatjeE14
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëG list podatkov
Fuqia totale 6.2 watt
Lumenet totale430
Orët e djegies 15000
Kelvin2.700 K
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08712879148395
MarkaCalex
Pesha26.5 g
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 5 cm - lartësia 8,6 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 10 cm - gjatësia 5 cm - gjerësia 5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!