Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

E bardhë moderne e zhytur ose e montuar në sipërfaqe 11,7 cm përfshirë LED - Trans

3 535,00 Lekë
this price may change in 6 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Detajet

Ky Trans është një dritë super e dobishme dhe e veçantë. Mund të montohet në dy mënyra, si vend i zhytur ose i montuar në sipërfaqe. Kapëset e montimit janë të rregullueshme në mënyrë që pika mund të montohet në vrima me një diametër të integruar midis 5,2 cm dhe 7 cm dhe një thellësi të integruar prej 2 cm. A keni vetëm një furnizim me energji elektrike? Më pas e montoni vendin në tavan duke përdorur mbajtësin e tavanit të dhënë. Vendi është shumë i thjeshtë dhe super i sheshtë në mënyrë që pothuajse të përzihet në tavan. Llamba ka një LED të integruar prej 6 vat. Llamba ka një diametër prej 11.7 cm, 1.5 cm të lartë dhe fatkeqësisht jo e përshtatshme për t'u përdorur në kombinim me një dimmer të jashtëm. Ky Trans është i disponueshëm në disa madhësi dhe siguron një dritë neutrale prej 3000K dhe 390 lumens. Zgjidhja ideale falë dizajnit të saj super të hollë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit97106
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 12V 3000K
Funksioni i dritësDritë direkte
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881085765
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 11,7 cm - lartësia 1,5 cm
Pesha0.2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 4 cm - gjatësia 13,2 cm - gjerësia 12,2 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Vatët6
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 6 watt
Lumenet totale390
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
CRI80
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!