Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Drita LED e futur LEDlite L indirekte

6 795,00 Lekë 6 195,00 Lekë
Discount is 600,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 3 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

Ndriçues i zhytur me cilësi të bukur, i bërë nga alumini i qëndrueshëm i derdhur në një ngjyrë gri neutrale të veshjes pluhur. Kombinimi me LED garanton konsum shumë të ulët. Mund të montohet me dritë lart ose poshtë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89537
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 12V
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte, Orientimi
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881018817
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaDrejtkëndor
Color & Material 
NgjyraAlumin me Gri
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Pesha0.8 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 25 cm - gjatësia 12,5 cm - gjerësia 9 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 1 watt
Lumenet totale36
Orët e djegies 10000
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Dhoma e ndenjes, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitMuri
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!