Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Drita e vëmendjes LED VAP 10 e zezë

9 695,00 Lekë 8 795,00 Lekë
Discount is 900,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 6 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

Super qendër e vëmendjes me 10 LED super të ndritshme. Plotësisht i montuar paraprakisht me kabllo dhe prizë. Gishti i tokës i përfshirë për ta përdorur me lehtësi këtë vend në kopshtin tuaj dhe për të ndriçuar pemët, bimët ose fasadat.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89435
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 12V 6000K
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881017988
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha13.8 kg
StiliModern
FormaDrejtkëndor
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 13 cm - lartësia 16,5 cm - gjatësia 20 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 17 cm - gjatësia 20,5 cm - gjerësia 18 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave10
Ngjyra e llambësE bardhë e pastër
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 10 watt
Lumenet totale700
Orët e djegies 10000
Kelvin6.000 K
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Zona e instalimitMuri, Sheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!