Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Dizajni i bardhë 1-dritë i rregullueshëm - Nox

5 049,00 Lekë
this price may change in 6 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Spot Nox kombinon një pamje moderne me një dizajn industrial. Një njollë e bardhë e qëndrueshme dhe praktike që mund të përdoret si llambë muri ose tavani me një nuancë të rregullueshme që ju lejon të drejtoni dritën atje ku ju përshtatet më së miri. Ky vend i madh dizajni është përfunduar në një llak me teksturë të bardhë me një reflektor alumini. Anim dhe rrotullues. Finizim i bukur me menteshat e kromit dhe mbështjellësin e kabllove.
Praktik dhe funksional, si në dizajn ashtu edhe në përdorim, Nox i jep një prekje të lezetshme dhe moderne dhomës së ndenjes, zyrës dhe kuzhinës tuaj. Ka një lartësi prej 20 cm, një gjatësi prej 10 cm dhe një gjerësi prej 10 cm. Dimensionet e pllakës së montimit: gjatësia 7 cm dhe gjerësia 7 cm.
Tenxherja e tavanit ka një montim G9. Mund ta plotësoni plotësisht me një burim drite G9 me një maksimum prej 40 vat. Njollat kanë një rreze drite prej 20 gradësh. Shkoni për modernen me këtë vend Nox.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89015
PërshtatjeG9
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881015113
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaKatror
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 20 cm - gjatësia 10 cm - gjerësia 10 cm
Dimensioni i pllakës së montimitGjatësia 7 cm - gjerësia 7 cm
Pesha0.3 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 22 cm - gjatësia 15,5 cm - gjerësia 15,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 12 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri, Tavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!