Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Detektor i lëvizjes PIR i montuar në mur me ngjyrë të zezë

3 029,00 Lekë
this price may change in 6 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Sensori i lëvizjes që mund të vendoset lirshëm në mur. Ju e lidhni këtë sensor me llambën tuaj në mënyrë që të ndizet kur të dëshironi. Sensori është i përkulshëm dhe mund të përdoret për të kontrolluar distancën në një interval maksimal prej 10 deri në 12 metra.
Ky detektor i lëvizjes ka dy opsione vendosjeje:
1. Koha, mund të caktoni sa kohë dëshironi që llamba të digjet. Kjo mund të bëhet nga 10 - 5 sekonda. deri në 4-1 min.
2. LUX, vendos artin tuaj kur sensori lejohet të reagojë. Kështu, për shembull, kur bie muzgu, ose vetëm kur është vërtet errësirë dhe vërehet lëvizje.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89430
Funksioni i dritësFunksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881017933
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.2 kg
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 9,5 cm - lartësia 7,8 cm - gjerësia 8,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 9,2 cm - gjatësia 10 cm - gjerësia 8 cm
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Sensori i muzgutPo, me çelës muzgu
Tensioni i furnizimit220V/230V

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!