Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Çeliku modern me njolla bluarjeje 16,5 cm IP67 - Rrumbullakët bazë

12 195,00 Lekë 8 789,00 Lekë
Discount is 3 406,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Kjo Rrumbullakë Bazë është një vend i thjeshtë por elegant, i përfunduar me çelik inox. Ajo që e bën të veçantë këtë pikë në tokë është se mund të ketë një peshë deri në 500 kg. Kjo do të thotë që ju thjesht mund ta kaloni atë me makinë! Basic Round mund të lidhet direkt me 230V. Ju lutemi vini re: kablloja e lidhjes nuk përfshihet me këtë vend! Ka një diametër prej 13.5 cm dhe një lartësi prej 16.5 cm. Dimensionet e integruara: një diametër prej 13.6 cm dhe një thellësi prej 16 cm. Me një vlerë IP të IP67, është rezistent ndaj të gjitha ndikimeve të motit. Mund ta zbehni vendin me një dimmer të jashtëm. Kjo nuk përfshihet. Vendi ka ende nevojë për një burim drite LED, i cili përshtatet në një pajisje GU10. Mund t'i porosisni lehtësisht në dyqanin tonë të internetit. Lëreni rrugën tuaj të shkëlqejë me këtë Raund Bazë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99115
PërshtatjeGU10
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Orientimi
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Përgjithëse 
EAN08718881104831
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraÇelik me E zezë
MaterialiInoks me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 13,5 cm - lartësia 16,5 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 16 cm - diametri 13,6 cm
Pesha1.2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 20 cm - gjatësia 15 cm - gjerësia 15 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët6
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja
FormaCilindër
StiliModern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP67
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!