Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Çeliku modern i zhytur në vend - Rondoo

3 029,00 Lekë 1 665,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 1 665,00 Lekë 45% Ulja
  • 12 x 1 578,90 Lekë 18 946,80 Lekë 48% Ulja
  • 24 x 1 495,80 Lekë 35 899,20 Lekë 51% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Me këtë qendër të vëmendjes Rondoo ju merrni një dizajn elegant dhe luksoz në shtëpi për shkak të formës dhe përdorimit të aluminit dhe përfundimit të çelikut. Këtë llambë mund ta plotësoni plotësisht me një burim drite GU10 me një maksimum prej 50 Watt. Përshtatet bukur në kuzhinë ose në korridor. Vendi ka një diametër prej 10.4 cm. Dimensionet e instalimit: një diametër prej 9 cm dhe një thellësi prej 12 cm. Një shtesë e këndshme për këtë vend të zhytur është se është i përkulshëm. Ky Rondoo është i pajisur me susta shtrënguese! Dritat e fokusuara janë të zbehta (nuk përfshihet zbehësi) për të krijuar një atmosferë komode në mbrëmje. Shkoni për modernen me këtë Rondoo!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44970
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881004575
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 10,4 cm - lartësia 4,3 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 12 cm - diametri 9 cm
Pesha0.2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 5 cm - gjatësia 12 cm - gjerësia 12 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!