Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Çeliku me njolla tokësore në natyrë IP65 - Rrumbullakët bazë

5 549,00 Lekë 3 635,00 Lekë
Discount is 1 914,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

Kjo Rrumbullakë Bazë është një vend i thjeshtë por elegant, i përfunduar me çelik inox. Vendi ka një montim GU10, duke e bërë atë të përshtatshëm për burime drite me pajisje GU10 (maksimumi 50 Watt).
Basic Round mund të lidhet direkt me 230V. Ju lutemi vini re: kablloja e lidhjes nuk përfshihet me këtë vend! Ka një diametër prej 11 cm. Dimensionet e instalimit: një diametër prej 11 cm dhe një gjatësi prej 14.5 cm.
Falë një vlere IP të IP65, është rezistent ndaj të gjitha ndikimeve të motit. Është perfekt për t'u përdorur në kopsht si ndriçues humori ose për të nxjerrë në pah një pemë ose shkurre. Ky vend bazë i rrumbullakët tokësor është gjithashtu ideal për ndriçimin e rrugës me makinë! Mund ta zbehni vendin me një dimmer të jashtëm.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit43617-01747
PërshtatjeGU10
Me zbehjeJo e zbehtë
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Llamba e përfshirëPo përfshirëGU10 230V 3000K
Përgjithëse 
EAN08718881041723
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiInoks
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 10,4 cm - lartësia 13,1 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 13 cm - diametri 10,5 cm
Gjatësia e kabllit40 cm
Pesha0.5 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Fuqia totale 4.2 watt
Lumenet totale230
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Ndriçimi i brendshëm
FormaI rrumbullakët
StiliDizajni, Modern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP65
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!