Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Çeliku me njolla të prera drejtkëndëshe 2-drite - Qure

5 049,00 Lekë 1 885,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 1 885,00 Lekë 63% Ulja
  • 6 x 1 789,80 Lekë 10 738,80 Lekë 65% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Ky Qure përshtatet në mënyrë të përkryer në një ambient modern, duket bukur në sallë ose në kuzhinë! Me një vlerë IP prej IP20, ky vend i zhytur është i përshtatshëm vetëm për t'u varur në ambiente të mbyllura. Një shtesë e këndshme për këtë vend të zhytur është se është i përkulshëm. Kështu që ju mund të ndriçoni qoshet e errëta në shtëpi ku të dëshironi!
Vendi është drejtkëndor dhe ka një madhësi instalimi 9 cm të gjerë, 18 cm të gjatë dhe 10 cm të thellë. Madhësia e përgjithshme e këtij prozhektori është 19 cm e gjatë dhe 10.1 cm e gjerë. Ju mund ta plotësoni këtë Qure plotësisht me dy burime drite GU10 me një maksimum prej 50 Watt. Nëse dëshironi ta bëni atë komod në mbrëmje, mund ta zbehni edhe këtë llambë (dimmer nuk përfshihet). Ndriçoni shtëpinë tuaj me këtë Kurë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44750
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881002915
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaDrejtkëndor
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeGjatësia 19 cm - gjerësia 10,1 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 10 cm - gjatësia 18 cm - gjerësia 9 cm
Pesha0.4 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 11 cm - gjatësia 20 cm - gjerësia 15 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave2
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!