Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Çeliku me njolla AR111 i rregullueshëm - Oneon

5 119,00 Lekë 675,00 Lekë
Discount is 4 444,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 3 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Me këtë vend të zhytur Oneon 111-1 ju merrni një dizajn elegant dhe luksoz në shtëpi. Ka një gjatësi dhe gjerësi prej 19.6 cm. Thellësia e instalimit është 10 cm, madhësia e instalimit është 17 x 17 cm. Ky vend i zhytur është prej çeliku dhe i përfunduar gjithashtu me një bojë me teksturë rëre, e cila siguron një pamje luksoze dhe me cilësi të lartë. Vendi i zhytur ka një montim GX53. Vendi plotësohet me një llambë LED AR111 (ky burim drite ka një diametër prej 11 cm). Mund të errësohet gjithashtu me një dimmer të jashtëm (dimmer nuk përfshihet). E thjeshtë, por oh kaq elegant në tavanin tuaj, ky Oneon 111-1. Një vend i përsosur si ndriçim bazë në dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44890
PërshtatjeG53
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881003905
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaKatror
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeGjatësia 19,6 cm - gjerësia 19,6 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 10 cm - gjatësia 17 cm - gjerësia 17 cm
Pesha0.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 13 cm - gjatësia 24 cm - gjerësia 24 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët50
Tensioni i furnizimit12 V (kërkohet një transformator shtesë)
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Zona e instalimitTavani
Thellësi e ulët e instalimit0
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

Kombinimi i përsosur

6 734,00 Lekë 2 290,00 Lekë
You save 66%
  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!