Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Abazhur letre - Artemide Tolomeo Mega Terra Diffusor

13 835,00 Lekë
this price may change in 3 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Abazhur origjinal letre pergamene nga marka Artemide. Sidomos për serialin Tolomeo nga Artemide. Ka një diametër prej 36 cm dhe është i përshtatshëm për një llambë të varur ose një llambë dyshemeje në këmbë. Dizajni klasik i Artemide i projektuar nga Giancarlo Fassina dhe Michele De Lucchi: dizajn i përjetshëm.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit0780020A
Përgjithëse 
EAN08052993005540
MarkaArtemide
Pesha0.3 kg
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraBezhë
MaterialiLetër
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 36 cm - lartësia 25 cm
Dimensioni i hijesDiametri 36 cm - lartësia 25 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 39 cm - gjatësia 29 cm - gjerësia 39 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!